שרותי משרד


מגוון השירותים כולל :


מענה טלפוני 

חיוני לתפקוד המשרד השוטף זהו אמצעי הקשר הבסיסי ביותר עם הלקוחות, הספקים וכל איש קשר אחר של החברה, גלית שרותי משרד תספק עבורך מענה טלפוני אישי ואנושי כשהטלפון שלך לא מפסיק לצלצל ואין מי שיענה.


ניהול זמן ויומן 

המשימות רבות ויום העבודה קצר? חשוב לתכנן ולארגן מראש את היום ולתעדף את המשימות על פי חשיבותן. קביעת פגישות ועמידה בלוחות זמנים הן אבן יסוד של ניהול העסק. הפקד אצלנו את ניהול היומן והזמן שלך ונסייע לך לתכנן וליעל את סדר היום שלך בעסק. כך תוכל לפנות יותר זמן לניהול העסק ולהאציל הלאה משימות.


הפקת חשבוניות

 מס,  גלית שרותי משרד תחסוך לך זמן ותאפשר לכל לקוחותיך לקבל את החשבוניות והקבלות שלהם בזמן. זוהי משימה המצריכה זמן רב והתעסקות רבה ומיותרת עבור בעל העסק עצמו.


שירותי גבייה 

מעקב תשלומים של גלית שרותי משרד יסדרו לך במהירות את דו"ח החייבים והכספים שחייבים לך יחזרו לקופה. גבייה היא פרמטר חשוב ובלעדיה יקשה על בעל העסק לדאוג לתזרים המזומנים השוטף ולכן מומלץ להיעזר בשירותי הגבייה שלנו לביצוע המשימה.


ניהול קשרי לקוחות

הוא אחד האתגרים המרכזיים בכל עסק, וגם החשובים שבהם – שכן לא אחת נמדד עסק בשירות הלקוחות שלו. על כן, אם העסק שלך לא מצליח לשמור על מערך שירות לקוחות מספק נשמח לסייע לך בניהולו. שביעות רצון הלקוחות שלך היא המטרה הנשגבת שלנו.

https://www.facebook.com/glofficeservices
הפקת דוחות 

דו"חות ניהול העסק הם למעשה תמונת המצב הכוללת שלך על העסק ועל כן לא יסולאו בפז. את כל סוגי הדו"חות - מאגר לקוחות ממוחשב, מאגר ספקים ממוחשב, דוחות סקר שוק, דוחות מעקב הרשמה ועוד - נוכל לנהל עבורך ב גלית שרותי משרד

ניהול השיווק 

של גלית שרותי משרד כולל סקרי שוק, השוואות מחירים, ריכוז הצעות מחיר ועוד. הודות לשירות זה, יכול העסק להיות עם היד על הדופק בכל הקשור לתחרות בשוק וליהנות מיתרון אסטרטגי. הכר את השוק בו אתה מתחרה – זהו הבסיס לעבודתנו השיווקית.
תאומים וסידורים

של כל מה שלא הספקת לעשות כולל הרשמה ותזכורות ללקוחות, הכנת חומרי עזר וניירת, תאומי אוכל, כיבוד ועוד. אלו המשימות האדמיניסטרטיביות השוטפות שבלעדיהן קשה לעסק להתנהל.


תכתובת עסקית 

מאפשרת לבעל העסק לבצע מעקב ושיחות המשך עם לקוחות מבלי לאבד אפילו פיסת מידע אחת. שמירה מאורגנת של התכתובת מסייעת לאחר מכן באחזור מידע על פי הצורך ועל כן חשוב במיוחד לנהל בצורה נאותה את התכתובת של העסק.

אין תגובות:

יתרונות השירות אצלו

                             קידום העסק שלך זו המטרה שלנו והצלחה שלך זה הצלחה שלנו  להצמיח אותך   מתמחה במתן פתרונות לאנשי עס...